Vize

TRADICE – tradice nás učí pokoře a úctě k našim předkům. Tradice je nevyčerpatelným zdrojem energie pro dosažení našeho hlavního cíle – Vaší spokojenosti.

KVALITA – vína je rok od roku jiná. Pro Vás máme nejvyšší kvalitu již 5 generací. Pouze spokojený zákazník je projevem té nejvyšší kvality.

NEZÁVISLOST – máme pro Vás širokou škálu vysoce kvalitních produktů, díky nimž můžete zůstat nezávislí na vrtoších přírody a v jakýkoli okamžik si vychutnat tu nejvyšší kvalitu.

SPOKOJENOST – každý den nám přináší požadavky na vyšší kvalitu.

GARANCE – úcta s pokorou k odkazu otců spojena se zodpovědností k dalším generacím, je zárukou Vaší spokojenosti.

NEJVYŠŠÍ STANDARD
– poskytujeme Vám nejnovější informace a trendy. Studium na prestižní Weinakademie Österreich nám umožňuje podělit se s Vámi o cenné informace. Vědomost je moc; dělit se s Vámi o tuto moc považujeme za standard vedoucí k Vaší spokojenosti.

ZDRAVÍ – garance nejvyššího standardu, v nezávislosti na ročníku a vinařské oblasti, Vám umožní mít vždy pohár zdraví na Vašem stole.

VĚČNOST – pouze Vaše aktivní účast je projevem Vaší spokojenosti. Navyšování Vašich nároků a požadavků, nám pomůže poskytovat Vám nejvyšší kvalitu kontinuálně.