Vinařství Fischer Estate (AT)

logoNa počátku bylo víno

Alfred Fischer senior založil vinařství v roce 1931. Od roku 1965 vede vinařství jeho syn Alfred Fischer. V roku 1998 jsou plně integrováni i oba synové Alex a Thomas.
Skrze integraci společnosti Weinkellerei Burgenland došlo posílení společnosti v rámci Rakouska. Skrze rozšíření kapacit a investyční projekt v Maďarsku v roku 2002 nabírá společnost dinamicky růst a význam.

Zkušenosti a vinařské dovednosti 3 generací jsou pomocníkem k nezaplacení jsou živím důkazem tradičních hodnot, které jsou inovačními impulsi - impulsi jež nás omlazují.

schriftzug originalVinařství

V letech 2003 - 2005 byly přestavěny dvě nové budovy na hospodářské budovy. V první stavbě se nachází kancelářské zázemí, degustační místnost a vinotéka. V druhé budově se nachází moderní sklepní hospodářství. Technologie zpracování probíhá dle nejmodernějších technologických poznatků. Celá filozofie zpracování je šetrná se zaměřením uchovat nejen odrůdové typické aromatické látky, ale především originální a jedinečný terrioar.

K lisování se používá moderní pneumatický lis s maximálním tlakem do 1,85 bar. Tímto šetrným lisováním získaný mošt se zchladí a je opatrným způsobem dopraven do nerezových tanků, kde pod kontrolovanou teplotou probíhá kvasný proces (samozřejmě bez přidání cukru)! Bílá vína kvasí při teplotě 15 st. Celsia několik týdnů, čehož výsledkem jsou harmonická plná vína. U červených vín probíhá fermentace rovněž v nerezových tancích při řízené teplotě 28-30 st. Celsia. Naše červená vína záměrně neskladujeme v sudech barrique, neboť klademe značný důraz na zachování jedinečnosti, jež nám nabízí naše viniční tratě.

Zodpovědnost za zpracování a chod podniku nesou Alex a Thomas Fischer, jejich značná dávka entuziasmu s níž k produkci přistupují se plnou mírou odráží v kvalitě produkovaných vín. Je to i jeden ze základů názvu Firmy ALTO Invest Kfg. ALTO je zkratkou pro Alex a Thomas a Invest pro investici do velkolepé maďarské vinařské kultury a kvality, jež se zde produkuje.

Rodina Fischer není žádným nováčkem na vinařské světové scéně, neboť tradice mateřského podniku, který je jedním z největších rodinných vinařství v rakouském Burgenlandu.

Thomas Fischer své zkušenosti a dovednosti nasbíral v mnoha významných vinařství světa při jeho několika měsíčních stážích - převážně v předních vinařstvích v Chile.

Když se spojí moderní winemaker s jidinečným teroar je z toho skvělý produkt - nezapoměnte navštívit náš online shop a přesvědčit so o tom sami.

famfischer-3

Velká Vína jednoho z nejlepších Terroirs Rakouska

Burgenland je jedním z nejvýznamějších center Rakouského Vinařství.

Jedinečné jemné klima s vice než 300 slunečnými dny podpořený vlivem teplého Panonského klimatu spolu s nedílným přínosem jedinečné různorodosti půdního složení nám rok co rok poskytují hrozny konstatní kvality, kvalitu která musí splňovat ta nejpřísnější kritéria, tuto kvalitu pro vás hlídá péči řádných hospodářů více než 400 producentů na 350 hektarech těch nejprestižnějších viničních tratí Burgenlandu.

Naše vína jsou nedílnou a nenahraditelnou částí drahocené kultrury, kultury Rakouskeho vinařství.
Špicková kvalita našich vín je konstantní a kontinuelni, ať již červená. Naší chloubou a vrcholem našeho vinařského umění jsou přírodně sladká vína.

Navštivte náš online shop a prožíjte v kruhu svých blízkých krásu Burgenladských vin !

Budeme pyšní pokud o svůj zážitek s námi podělíte pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.