Degustace na objednávku

Degustace na objednávku - Vám přináší ty výhody, že Vy rozhodujete nejen o čase a místu konání, ale především o tématu degustace a účastnících degustace.

Degustace na objednávku Vám přináší nevyčerpatelné množství témat a kombinací.

Degustací můžete zpestřit nejen meetingy, zasedání, školení, ale také připravit překvapení a radost člověku, na kterém Vám záleží.

Degustace s je velmi vhodnou formou team buildingu!

Ruku na srdce, určitě znáte ten pocit štěstí po dosažení a naplnění dlouho očekávaného snu. Snu, jež si můžete splnit či ještě lépe – někomu splnit. Tak třeba degustací některé z ikon světového vinařství – staňte se aktivní součástí snu Vašich klíčových zákazníků!

Degustace Gurmet
– je vrcholné prožití gastronomie a vína na té nejvyšší úrovně.

Vážení milovníci vína, těšíme se na degustaci ve Vašem kruhu. I když naše nabídka a čas jsou velmi flexibilní, je nutné termín a téma degustace včas prodiskutovat a zarezervovat.

Proto neváhejte a již teď vybírejte na našem online shopu, kde si můžete vybrat ze široké škály velkých vín světa – pokud se Vám nepodaří najít Vaši oblíbenou značku, neváhejte a napište nám! Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rádi Vám poradíme a připravíme program šitý na míru.

Upozornění: NA DEGUSTACI SE NEVONIME!!

PS: Degustace mohou být prováděny kdekoli si zvolíte, avšak pro dokreslení atmosféry Vám nabízíme k dispozici náš vinný sklípek.